FORSTER HOUSE

GÓRALSKIE APARTAMENTY

Forster House Apartamenty Zakopane

Apartament nr 1, 2/4 - osobowy znajdujący się w przyziemiu składa się z salonu z kominkiem z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Salon posiada wyjście na przestronny taras z stołem i krzesłami z którego rozciąga się piękny widok na łąkę, góry i Gubałówkę.

Forster House Apartamenty Zakopane

Apartament nr 2, 4/6 osobowy. Apartament znajduje się na I piętrze. Posiada salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny, łazienkę oraz mały przedpokoik, w którym znajduje się stół z krzesłami stąd jest przejście do 2-ch sypialni (1xsypialnia dwu, 1xsypialnia trzy/czterosowowa). W sypialni 3-osobowej znajdują się strome drewniane schody na antresolę w której może spać 4-osoba.

Forster House Apartamenty Zakopane

Apartament nr 3, 2/4 - osobowy mieszczący się na I piętrze. Apartament składa się z salonu z kominkiem, aneksu kuchennego, łazienki oraz sypialni. Salon posiada wyjście na duży narożny balkon z którego jest widok na łąkę i góry.

Apartament nr 4, 4/6 osobowy. Apartament znajduje się na II piętrze. Posiada salon w skosach z wyjściem na niewielki balkon z widokiem na łąkę i góry. W apartamencie znajduje się aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz dwie sypialnie.

Apartament nr 5, 4/6 osobowy. Apartament znajdujący się na II piętrze posiada duży przestronny salon z kominkiem, aneks kuchenny oraz łazienkę. W salonie znajdują się strome drewniane schody które prowadzą do dwóch sypialni. Pierwsza sypialnia w skosach (otwarta / przejściowa) z której jest wejście do drugiej sypialni (zamykanej drzwiami). Apartament z salonu ma dwa wyjścia na balkon z widokiem na łąki pasmo Gubałówki oraz góry.

Apartament nr 6, 2/4-osobowy. Niewielki apartament znajduje się na poddaszu trzykondygnacyjnego budynku - wejście na ostatnie piętro po stromych drewnianych schodach. Posiada przedpokój w skosach wiodący do małego słonecznego salonu połączonego z sypialnią oraz aneksem kuchennym. W apartamencie znajduje się mała łazienka w skosach z rozsuwanymi drzwiami. Z okien umieszczonych w dachu widok na łąkę oraz góry.

1999-2018 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms